חזון וערכים

דורסל היא לא עוד חברה ישראלית העוסקת בנדל"ן

דורסל בונה שותפויות, בונה קהילה, בונה יסודות. הפרויקטים שלנו יוצרים שיתופי פעולה, חברויות וקשרים עסקיים, מהם נהנית החברה הישראלית כולה. חברת דורסל מקפידה לבנות ולהקים נכסים חדשים גם במקומות שטרם מיצו את פוטנציאל הצמיחה שלהם, משום שאנו בחברה יודעים ומאמינים ביכולות של כל פרויקט להפוך את מה שסביבו לטוב יותר.

לאורך השנים, דורסל מציגה צמיחה בריאה ויציבה: אנו בחברת דורסל שומרים על רמות מינוף נמוכות ועל רמות ניהול גבוהות, כך שהחברה משמרת צמיחה לאורך שלושים שנות פעילות. לצד זאת, אנחנו מטפחים קשרים אישיים וחברתיים עם מרבית השוכרים שלנו, נשמעים לצרכיהם, ועוזרים להם להגיע להצלחה. כל פרויקט שלנו לאורך השנים הצליח, ואנו מקווים להמשיך כך עוד שנים רבות.

כמו כן, אנו בדורסל לעולם לא נשכח מי אנחנו ומאיפה באנו. בסופו של יום, אנחנו משפחה יהודית בישראל. משום כך, חשוב לנו לתמוך ולקדם אוכלוסיות מוחלשות בישראל ולאפשר להן גישה להשכלה. בהתאם לכך, אנו בדורסל תורמים למלגות לימודים עבור בני העדה האתיופית באוניברסיטת בר אילן, וכן תורמים למוסדות חינוך ועמותות ברחבי הארץ. כמו כן, אנו תורמים לחיזוק וקידום בתי ספר ותנועות נוער של חב"ד, באמצעות תרומת כספים להקמה ורכישת ציוד למוסדות חינוך ועוד.